تلاش برای تحقق وعده های دولت وظیفه همه کارمندان است

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي گفت:‌تلاش براي تحقق وعده ها و برنامه هاي دولت وظيفه همه كارمندان است.
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي، سيدمرتضي نيرومند اسكويي در نشست شوراي معاونين و مديران اين شركت، اظهار كرد: اعتماد دوباره مردم به دولت دكتر روحاني در انتخابات اخير در پي وعده ها و مشي اعتدالي ايشان بوده و همه كارمندان دولت موظفيم تا براي تحقق اين وعده ها تلاش كنيم.
وي افزود: تحرك و پويايي بيش از پيش مولفه اي است كه بايد در بين اركان دولت رواج پيدا كند تا بتوانيم با عبور از موانع و مشكلات پيش رو به موفقيت دست يابيم.
وي ادامه داد: اعتمادي كه دولت به كارگزاران خود كرده را بايد با تلاش و كوشش وافر ارج نهيم و بتوانيم در اين برهه حساس عزت و اقتدار كشور را حفظ كنيم.
نيرومند اسكويي گفت:‌ مجموعه شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي به عنوان زمينه ساز اشتغال و سرمايه گذاري با مراجعه كنندگاني طرف است كه به كشور و خانواده ها عزت و شرف مي دهند، اين صنعتگران هستند كه با سرمايه گذاري و ايجاد اشتغال از وقوع بزه ها و مسايل اجتماعي جلوگيري مي كنند.
مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي تاكيد كرد:‌حفظ كرامت و شان مراجعه كنندگان اين شركت بايد سرلوحه فعاليت كاركنان باشد همواره جلب رضايت سرمايه گذاران و حمايت از توليد مد نظرمان قرار گيرد.
وي با اشاره به تاكيدات رهبر معظم انقلاب بر موضوع اقتصاد مقاومتي، گفت: چيزي مهم تر از تحقق برنامه هاي اقتصاد مقاومتي در شركت شهرك هاي صنعتي وجود نداردو بايد جهت نيل به اهداف آن تلاش كنيم.
وي شفاف سازي در امورات اين شركت را مهم ارزيابي و اضافه كرد: دستورالعمل ها و اطلاعات از طريق سايت شركت در اختيار مراجعه كنندگان قرار گرفته و آن ها نيز بايد به اندازه ما از قوانين موجود مطلع باشند.
 

   1396/7/16 09:40


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 


سامانه آب و هوا
  • وضعیت :
  • جهت باد :
  • درجه دما:
نمایش IP بازدیدکنندگان